Znajdujesz się w:

Donica ALLENA

Donica ALLENA
Producent:
NATAN
Kod produktu:
D002

brutto: 178.00 zł
Powiadom znajomego

Prosimy o wybór koloru produktów na podstawie wzornika który znajduje się w galerii produktu (patrz na dole strony)

Jesteśmy producentem zapraszamy na stronę www.natan.com.pl   Wszelkie dodatkowe pytania także w trakcie dokonywania można zadać kontaktując się telefonicznie pod nr telefonu  501 188 499 (telefon czynny od 6.00 do 22)

Sposoby dokonania zamówienia,
Zamówienie można złożyć online poprzez sklep internetowy,  mailowo do naszej firmy pod adresnatan@natan.com.pl   , lub telefonicznie pod nr telefonu 501 188 499 (telefon czynny od 6.00 do 22)
Po dokonaniu przez Państwa zamówienia skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia zamówienia i określenia terminu dostawy zamówionego towaru. 

Płatność,
Płatności można dokonać  na konto przelewem, lub przy odbiorze przesyłki. 

Transport i dostawa,

Nasza firma zapewnia dostawę przesyłki samochodem z rozładunkiem (winda samo rozładowcza) i jej ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Dostawa odbywa się poprzez kuriera, średni czas dostawy wynosi od 24 do 48 godzin od momentu odbioru przesyłki z naszego zakładu produkcyjnego, towar na palecie, odpowiednio spakowany i zabezpieczony.

Gwarancja i serwis,
Jesteśmy największym w Polsce producentem fontann i akcesoriów do ogrodu, a jako firma której celem nadrzędnym jest zadowolenia klienta świadczymy także serwis posprzedażowy naszych produktów. Gwarancja na wszystkie oferowane przez nas produkty wynosi 24 miesiące

INFOLINIA:
Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania bądź wątpliwości przed dokonaniem zakupu, prosimy o kontakt telefoniczny 501 188 499 (telefon czynny od 6.00 do 22)

Galeria produktu:

Sklep internetowy Shoper.pl